Main menu

ПЕСНИЧЕ НАРОДА МОГ 2020.

10. марта у сали Културно образовног центра у Шиду одржана је Општинска смотра рецитатора „Песниче народа мог„ у категорији средњег узраста у коме је учешће узело 29 ученика. Стручни жири кога чине драмски уметник-глумац Милан Тубић и Цветин Аничић стручни сарадник за сценску делатност при КОЦ-у пратио је рецитаторе и Нада Рудић организатор и одабрао најбоље.

У виши ранг такмичења – Зонску смотру су се пласирали:
Аничић Срна – 7 разред из О.Ш. „ Бранко Радичевић “ Шид
Пејић Милица - 8 разред из О.Ш. „ Филип Вишњић “ Моровић
Ђукић Тијана– 7 разред из О.Ш. „ Сремски фронт „ Шид
Mоцко Инес – 8 разред из О.Ш. “ Сава Шумановић “ Ердевик
Шуваковић Лена – 5 разред из О.Ш. „ Бранко Радичевић “ Шид

Књигама су награђени и следећи ученици:
Рађевић Ивана – 8 разред из О.Ш. „Филип Вишњић “ Моровић
Радојковић Марија - 5 разред из О.Ш. „Сремски фронт” Шид
Ринчић Лана - 6 разред О.Ш. „Бранко Радичевић „ Шид
Јанковић Урош – 7 разред О-Ш. “ Бранко Радичевић “ Шид
Моцко Тијана – 6 разред ОШ - “ Сава Шумановић “ Ердевик

У 13 часова одржана је смотра за ученике старијег узраста.
У категорији старији узраст учешће је узело 8 рецитатора а у виши ранг су се пласирали:
Манојловић Николина - 3 разред Гимназије „ Сава Шумановић „ Шид
Мишић Марија – 1 разред Гимназије „ Сава Шумановић „ Шид
Ганибеговић Марко – 1 разред Гимназије „ Сава Шумановић „ Шид
Кујавић Леона - 3 разред Гимназије „ Сава Шумановић „ Шид
Провчи Пеодора – 3 разред Гимназије „ Сава Шумановић „ Шид

Књигама су награђени и следећи ученици:
Билкан Елена – 1 разред Гимназија “ Сава Шумановић “ Шид
Живић Милица – 3 разред Гимназија “ Сава Шумановић “ Шид
Јашћур Лука – 1 разред Гимназије „ Сава Шумановић „ Шид

10. марта одржана је Општинска смотра рецитатора „Песниче народа мог„ у категорији млађег узраста. На смотри је учешће узело 82 малишана из школа у свим нашим местима.

У виши ранг такмичења – Зонску смотру су се пласирали:
Матеј Леро- 4 разред из О.Ш. „ Бранко Радичевић „ Шид
Ђидара Филип –3 разред из О.Ш. „Сремски фронт” Шид
Милић Николина -4 разред из О.Ш. „ Бранко Радичевић „ Бачинци
Лаура Јовановић –3 разред из О.Ш. „ Сремски фронт “ Шид
Милица Давидовић - 3 разред из О.Ш. „Сремски фронт” Шид

Књигама су награђени и следећи ученици:
Нина Вуковић - 4 разред О.Ш. „ Бранко Радичевић “ Шид
Ђорђе Ђукановић – 2 разред О.Ш. Филип Вишњић “ Јамена
Миа Вученовић – 2 разред О.Ш. Филип Вишњић “ Моровић
Ангелина Благојевић –3 разред О.Ш. „Сремски фронт„ Шид
Нађа Гашић – 4 разред О.Ш. „Бранко Радичевћ “ Шид
Исидора Ковачевић – 2 разред О.Ш. „ Сремски фронт „ Шид
Тамара Николић – 3 разред О.Ш. “ Сава Шумановић “ Ердевик
Неда Славујевић -2 разред О.Ш. „ Бранко Радичевић “ Шид
Немања Сремац - 3 разред О.Ш. „Сремски фронт„ Шид
Петра Летић - 4 разред О.Ш. „ Бранко Радичевић “ Шид

 

Посетиоци

Број прегледа чланака
2347958