Main menu

17. марта са почетком у 9 часова у сали Културно образовног центра у Шиду одржана је Општинска смотра рецитатора „Песниче народа мог„ у категорији млађег узраста. На смотри је учешће узело 30 малишана из школа у општини Шид.

Општинска смотра рецитатора ПЕСНИЧЕ НАРОДА МОГ 2021.

У виши ранг такмичења – Зонску смотру су се пласирали:
Миа Вученовић III разред ОШ "Филип Вишњић “ Моровић
Лаура Јовановић IV разред из ОШ „ Сремски фронт “ Шид
Тијана Медић IV разред из ОШ “ Вук Караџић “ Адашевци
Тамара Николић IV разред ОШ “ Сава Шумановић “ Ердевик
Сара Чинчурак IV разред ОШ “ Сава Шумановић “ Ердевик

Књигама су награђени и следећи ученици:
Тања Араповић IV разред ОШ Филип Вишњић “ Моровић- Јамена
Ангелина Благојевић IV разред ОШ „Сремски фронт„ Шид
Павле Божућ IV разред из ОШ “ Вук Караџић “ Адашевци
Дуња Кошуљандић I разред из ОШ „ Сремски фронт “ Шид

Истог дана са почетком у 11,30 часова у сали Културно образовног центра у Шиду одржана је Општинска смотра рецитатора „Песниче народа мог„ у категорији средњег узраста у коме је учешће узело 19 ученика, стручни жири је одабрао најбоље.

Општинска смотра рецитатора ПЕСНИЧЕ НАРОДА МОГ 2021.

У виши ранг такмичења – Зонску смотру су се пласирали:
Аничић Срна VIII разред из ОШ „ Бранко Радичевић “ Шид
Матеј Леро V разред из ОШ „ Бранко Радичевић „ Шид
Милић Николина V разред из ОШ „ Бранко Радичевић „ Бачинци
Mоцко Тијана VIII разред из ОШ “ Сава Шумановић “ Ердевик
Емилија Смиљанић VII разред из ОШ “ Вук Караџић “ Адашевци
Шуваковић Лена VII разред из ОШ „ Бранко Радичевић “ Шид

Књигама су награђени и следећи ученици:
Милић Теа VI разред из ОШ „ Бранко Радичевић „ Бачинци
Марко Милошевић VI разред из ОШ „Филип Вишњић “ Моровић- Јамена
Сара Николић VI разред из ОШ “ Вук Караџић “ Адашевци
Анђела Фаркаш VI разред ОШ “ Сава Шумановић “ Ердевик

Са почетком у 13,30 часова одржана је смотра за ученике старијег узраста.

Општинска смотра рецитатора ПЕСНИЧЕ НАРОДА МОГ 2021.

У категорији старији узраст учешће је узело12 рецитатора а у виши ранг су се пласирали:
Кујавић Леона IV разред Гимназије „ Сава Шумановић „ Шид
Дејановић Ђуро II разред Техничке школе “ Никола Тесла “ Шид
Јагодић Нектарија I разред Гимназија “ Сава Шумановић “ Шид
Лончаревић Алекса IV разред Техничке школе “ Никола Тесла “ Шид
Рађевић Ивана I разред Гимназија “ Сава Шумановић “ Шид

Књигама су награђени и следећи ученици:
Брезовски Марија II разред Техничке школе “ Никола Тесла “ Шид
Минчић Филип III разред Техничке школе “ Никола Тесла “ Шид
Недокланац Жељана II разред Техничке школе “ Никола Тесла “ Шид

 

Посетиоци

Број прегледа чланака
2524048